2017. június 24. szombat - Iván napja
Tanárok listája
Tanár neve Tantárgyai Ofő.
Patkó Lajos
Igazgató
Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan -
Antal Erzsébet
Igazgatóhelyettes
Differenciált foglalkozás, Fizika, Fizika-Emelt szintű oktatás, Matematika, Szakkör, Tehetségfejlesztő foglalkozás, Tehetséggondozás - Matematika -
Aszódi Judit
Igazgatóhelyettes
társadalmi és állampolgári ismeretek, társadalmi és állampolgári ismeretek, Angol nyelv, Angol nyelv, Történelem, Történelem -
Koudela Judit
Igazgatóhelyettes
társadalmi és állampolgári ismeretek, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Történelem, Ügyelet -
Vitárius Balázs
Igazgatóhelyettes
Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Földrajz, Földrajz, Nem szakrendszerű oktatás - Természetismeret, Nem szakrendszerű oktatás - Természetismeret, Osztályfőnöki óra, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Szakkör, Természetismeret, Természetismeret -
Aggott-Pejkó Katalin életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Technika, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet 3.B
Antal Péter társadalmi és állampolgári ismeretek, társadalmi és állampolgári ismeretek-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Történelem, Történelem -
Tompa-Sipos Szilvia
Könyvtáros
Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Információkezelés, Információkezelés, Információkezelés, Olasz nyelv, Olasz nyelv, Olasz nyelv, Osztályfőnöki óra, Osztályfőnöki óra, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Szakkör, Szakkör, Tanulószoba, Tanulószoba, Tanulószoba -
Bali Dorottya Sára Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Spanyol nyelv -
Balogné Fodor Judit Angol nyelv, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás -
Kissné Takács Szilvia
Ügyintéző
-
Kovács Ildikó
Ügyintéző
-
Balthesné Udvaros Rita Differenciált foglalkozás, Francia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás -
Bartha Zoltánné életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Technika, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet 4.B
Both Adrienn Etika/Hit- és erkölcstan -
Börcsökné Gál Veronika életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Technika, Ügyelet -
Csaba Sándor László Differenciált foglalkozás, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra -
Csák Gabriella Angol nyelv, Differenciált foglalkozás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör -
Csanády Szilvia Angol nyelv, Angol nyelv C, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet 9.NY
Czeczei József Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Fizika-Emelt szintű oktatás, Informatika, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Tehetségfejlesztő foglalkozás, Tehetséggondozás - Matematika -
Domján-Bajnai Bernadett Sport, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport -
Egyedné Horváth Mónika Alkalmazott közgazdaságtan, Alkalmazott közgazdaságtan-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Elméleti közgazdaságtan -
Erdélyi Katalin Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör -
Fekete Mónika Angol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör -
Ferenczi Emese média, társadalmi és állampolgári ismeretek, társadalmi és állampolgári ismeretek-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Filozófia, Hon- és népismeret, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom (dráma), Mozgóképkultúra és médiaismeret, Nem szakrendszerű oktatás - Magyar nyelv és irodalom (dráma), Nyilvános beszéd, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Történelem, Történelem, Történelem, Történelem és állampolgári ismeretek (hon és népismeret), Ügyelet 7.A
Fraller Ágnes Differenciált foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Mozgóképkultúra és médiaismeret, Tánc és dráma -
Gendurné Balogh Katalin Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ének-zene, Énekkar, Ügyelet 11.C
Gergely Csilla Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Informatika, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Nem szakrendszerű oktatás - Matematika, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetséggondozás - Matematika, Ügyelet 12.B
Hajdu Csaba Differenciált foglalkozás, Fizika, Matematika, Osztályfőnöki óra -
Halmai Tibor Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport -
Hegyi László Márton Biológia és egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Kémia, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetséggondozás - Biológia, Ügyelet 11.B
Hoffer Anett életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Technika, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet 2.B
Holló-Szabó Ferenc Differenciált foglalkozás, Matematika, Szakkör -
Hutvágnerné Mesterházy Ágnes Angol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet 9.C
Imrőné Kemény Gabriella Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Nem szakrendszerű oktatás - Matematika, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetségfejlesztő foglalkozás, Ügyelet 12.A
Iván Ágnes Differenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Francia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör -
Iványi Dóra Eszter Differenciált foglalkozás, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Testnevelés és sport -
Janzsó Krisztina életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet 2.A
Járomi Rita Angol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör -
Jenei Zoltán Differenciált foglalkozás, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Testnevelés-Emelt szintű oktatás, Tömegsport -
Juhász Andrea Biológia és egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Kémia, Kémia-Emelt szintű oktatás, Nem szakrendszerű oktatás - Természetismeret, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetségfejlesztő foglalkozás, Tehetséggondozás - Biológia, Tehetséggondozás - Kémia, Természetismeret 9.A
Juhász Ildikó életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Technika, Vizuális kultúra, Ügyelet -
Kárpáti Monika dráma, tanulásmódszertan, Differenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Filozófia, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tánc és dráma, Önismeret 10.B
Keczkó Pál Differenciált foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan -
Kinde Orsolya Differenciált foglalkozás, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Testnevelés-Emelt szintű oktatás, Tömegsport, Ügyelet -
Kisné Dancsa Katalin Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport -
Kopacz Mária Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetségfejlesztő foglalkozás, Tehetséggondozás - Matematika, Ügyelet 11.A
Kovács Etelka Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Francia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet 10.C
Kovács Orsolya -
Könyves Zoltánné életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Technika, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ügyelet 1.A
közgazdaságtan tanár Alkalmazott közgazdaságtan, Alkalmazott közgazdaságtan-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Elméleti közgazdaságtan, Tehetségfejlesztő foglalkozás -
Lovász Mercédesz életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Technika, Testnevelés és sport, Ügyelet -
Marton Éva társadalmi és állampolgári ismeretek, társadalmi és állampolgári ismeretek-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika, Filozófia, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Történelem, Történelem, Történelem, Ügyelet -
Miklóshalmi Péterné Angol nyelv, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Nem szakrendszerű oktatás - Angol nyelv, Osztályfőnöki óra, Szakkör 8.A
N N Napközi foglalkozás -
Nagy Andrea Etika/Hit- és erkölcstan -
Nagy-Balássy Anna Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Ének-zene, Ügyelet -
Németh Mariann Angol nyelv, Angol nyelv C, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Szakkör -
Némethné Scherman Piroska Etika/Hit- és erkölcstan -
Neumann-Rédei Edina Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet 5.A
Nyerges Attiláné életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Technika, Technika és életvitel 10.A
Ódor Margó Etika/Hit- és erkölcstan -
Oszkóné Simon Ildikó életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet 3.A
Pánger Andrea Gyógytestnevelés, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport -
Pergerné Kállay Krisztina társadalmi és állampolgári ismeretek, társadalmi és állampolgári ismeretek-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika, Filozófia, Földrajz, Földrajz-Emelt szintű oktatás, Hon- és népismeret, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Természetismeret, Történelem, Történelem, Történelem, Ügyelet 6.A
Péter Zita Angol nyelv, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet -
Petőné Kenéz Júlia Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Tömegsport, Ügyelet -
Racskó Róbert -
Rácz Krisztina Angol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet -
Reich Mária Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Matematika, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba -
Riemerné Rádi Judit Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Emelt szintű oktatás - Testnevelés és sport, Osztályfőnöki óra, Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Testnevelés-Emelt szintű oktatás, Tömegsport -
Rókusfalvy Orsolya Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet 1.B
Rudolfné Liszkai Adrienn Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Német nyelv, Német nyelv-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Ügyelet -
Schláth Réka Angol nyelv, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tánc és dráma -
Sebestyén Istvánné életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Környezetismeret, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Matematika, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Technika, Technika és életvitel, Testnevelés és sport, Vizuális kultúra, Ének-zene, Ügyelet 4.A
Simon Réka -
Siró Zsófia társadalmi és állampolgári ismeretek, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Francia nyelv, Francia nyelv-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Történelem, Ügyelet -
Skolnik László Norbert -
Sólymosné Hirsch Erika Biológia és egészségtan, Biológia-egészségtan, Biológia-egészségtan-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tehetségfejlesztő foglalkozás 12.D
Somoskőiné Elekházy Krisztina Differenciált foglalkozás, Etika -
Stenczer Leonóra életvitel és gyakorlat, Differenciált foglalkozás, Magyar irodalom, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Technika, Vizuális kultúra, Ének-zene -
Szabó Norbert -
Szabóné Demeter Györgyi Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Szakkör, Tehetséggondozás - Matematika -
Szakácsi Eszter Differenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom, Magyar nyelv és irodalom (dráma), Magyar nyelv és irodalom-Emelt szintű oktatás, Mozgóképkultúra és médiaismeret, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet -
Szekeres Viola Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet -
Szentesiné Vida Enikő Differenciált foglalkozás, Etika, Filozófia, Magyar irodalom, Magyar irodalom (dráma), Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Nem szakrendszerű oktatás - Magyar, Osztályfőnöki óra -
Szuhai Klára Angol nyelv, Angol nyelv C, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör -
Timár Mihály Sport, Szakkör, Testnevelés és sport, Testnevelés és sport (tánc), Tömegsport -
Tóth Bence Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Fizika, Matematika, Osztályfőnöki óra, Szakkör 9.B
Tóth Kinga Angol nyelv, Angol nyelv C, Angol nyelv-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Ügyelet 12.C
Törökné Csörgő Judit Differenciált foglalkozás, Kémia, Kémia-Emelt szintű oktatás, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Szakkör -
Tőzsér Mária társadalmi és állampolgári ismeretek, társadalmi és állampolgári ismeretek-Emelt szintű oktatás, Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika, Filozófia, Földrajz, Hon- és népismeret, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Történelem, Történelem, Történelem -
Urbán Zsuzsanna Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika/Hit- és erkölcstan, Hon- és népismeret, Művészetek, Nem szakrendszerű oktatás - Rajz, Osztályfőnöki óra, Rajz és vizuális kultúra, Szakkör, Tanulószoba, Vizuális kultúra, Vizuális kultúra-Emelt szintű oktatás, Ügyelet -
Varga Betti Differenciált foglalkozás, Dráma és tánc, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Etika, Filozófia, Magyar nyelv, Magyar nyelv és irodalom, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tánc és dráma -
Varga Zsuzsanna Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Környezetismeret, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Tanulószoba, Természetismeret, Ügyelet 5.B
Zerényi Ildikó Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Napközi foglalkozás, Szakkör, Ügyelet -
Zerkovitz Zsuzsanna Differenciált foglalkozás, Egyéni vagy csoportos foglalkozás, Informatika, Informatika-Emelt szintű oktatás, Információkezelés, Matematika, Matematika-Emelt szintű oktatás, Osztályfőnöki óra, Szakkör, Ügyelet 7.B
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek utca 1.
Telefon: 1/319-33-78 Fax: 1/310 72 91