2017. október 24. kedd - Salamon napja
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Belépés
Emlékezz rám

 

 

 

Hegyvidéki védelem

 

HipernetSuli

 

Tanulmányok alatti vizsgák (javító, osztályozó, különbözeti 2017.08.25-30.)  
2017. augusztus 16, szerda

edves Diákok, Tisztelt Szülők!

A Tanulmányok alatti vizsgákat augusztus 25-30. között tartjuk az alábbi beosztás szerint. A vizsgakövetelmények a Házirend 7. mellékletében olvashatóak.

Beosztás

Tanulmányok alatti vizsgák
2017. augusztus 25. péntek
Név osztály tantárgy Vizsga írásb/gyak felügyelő terem szóbeli terem Bizottság: elnök/tagok
Aubel Zsolt Dániel 11.a E- matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0 Czeczei József/
Bánky Bálint Gábor 10.b matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0 Holló-Szabó F.
Bartakovics Fruzsina Tímea 12.d matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0 Zerkovitz Zsuzsanna
Földeák Flóra Gerda 11.b matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0 Hajdú Csaba
Kárpáti Soma Döme 11.a E- matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Kovács-SebesténySzilár 11.a E- matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Lenner András 9.b matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Nagy Márton Benedek 11.a matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Németh Vincent 9.b matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Oltvai Dóra 9.b matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Rotger Campins Alexandre Attila 9.b matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Sipeki Zsófi 11.b matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Varga Bendegúz 11.a matematika javító 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Ispán Ildikó 11.a matematika osztályozó 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Báthory Zita Emma 11.b matematika osztályozó 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Vincze Eszter Erika 10.b matematika különbözeti 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Pék Balázs 9.c matematika különbözeti 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 0 0
Alkéri Gergő 9.a fizika javító 9:15-10.00 Hajdú Csaba 118. 10:00-12:00 118.
Szekeres Domonkos 9.a fizika javító 9:15-10.00 Hajdú Csaba 118. 10:00-12:00 118.
Platthy-Pap Sára 9.b fizika különbözeti 8:15-9.00 Czeczei J. 118. 10:00-12:00 118.
Báthory Zita Emma 11.b történelem osztályozó 9:15-10:00 Síró Zsófia 120. 11:00-13:00 120. Pergerné Kállay Krisztina/
Ispán Ildikó 11.a történelem osztályozó 9:15-10:00 Síró Zsófia 120. 11:00-13:00 120. Marton Éva, Tőzsér Mária,
Vincze Eszter Erika 10.b történelem különbözeti 0 0 0 11:00-13:00 120. Síró Zsófia
Gyenge Cintia Evelin 10.b földrajz javító 9:15-10:00 Síró Zsófia 120. 11:00-13:00 120.
Tihanyi Dóra 10.b földrajz javító 9:15-10:00 Síró Zsófia 120. 11:00-13:00 120.
Platthy-Pap Sára 9.b földrajz, különbözeti 9:15-10:00 Síró Zsófia 120. 11:00-13:00 120.
Aubel Zsolt Dániel 11.a francia javító 10:15-11.00 B.-né U.Rita 120. 13:00-14:00 Síró Zsófia/ B.-né Udvaros Rita
Ispán Ildikó 11.a E-vizuális kul osztályozó 10:15-11.00 0 0 13:00-14:00 Urbán Zsuzsa
Báthory Zita Emma 11.b ének-zene osztályozó 10:15-11.00 Gendur K. Ének-t. 0 0 Gendurné B.Katalin
2017. augusztus 28. hétfő
Név osztály tantárgy Vizsga oka írásb/gyak felügyelő terem szóbeli terem Bizottság: elnök/tagok
Bartakovics Fruzsina Tímea 12.d magyar i. javító 8:15-9:00 Sz.-né V. E. 118. 9:30-11:30 118. Neumann-Rédei Edina,/
Vadászi Dávid László 12.a magyar ny. javító 8:15-9:00 Sz.-né V. E. 118. 9:30-11:30 118. Szentesiné Vida Enikő,
Báthory Zita Emma 11.b magyar ny. i. osztályozó 8:15-9:00 Sz.-né V. E. 118. 9:30-11:30 118. Kárpáti M
Vincze Eszter Erika 10.b magyar ny. i. különbözeti 8:15-9:00 Sz.-né V. E. 118. 9:30-11:30 118. Ferenczi E.
Platthy-Pap Sára 9.b magyar ny. i. különbözeti 8:15-9:00 Sz.-né V. E. 118. 9:30-11:30 118.
Pék Balázs 9.c magyar ny. i. különbözeti 8:15-9:00 Sz.-né V. E. 118. 9:30-11:30 118.
Pék Balázs 9.c angol nyelv különbözeti 9:15-10:00 Fekete Móni 120. 10:30-12:00 120. Fekete Mónika/
Juhász Janka 10.b angol nyelv javító 9:15-10:00 Fekete Móni 120. 10:30-12:00 120. Aszódi Judit, Németh M.
Vadászi Dávid László 12.a angol nyelv javító 9:15-10:00 Fekete Móni 120. 10:30-12:00 120.
Báthory Zita Emma 11.b angol nyelv osztályozó 9:15-10:00 Fekete Móni 120. 10:30-12:00 120.
Vincze Eszter Erika 10.b angol nyelv különbözeti 9:15-10:00 Fekete Móni 120. 10:30-12:00 120.
Ispán Ildikó 11.a E-biológia osztályozó 10:15-11.00 Hegyi L. 121. 11:30-13:00 Aranylab1 Juhász Andrea/
Báthory Zita Emma 11.b biológia osztályozó 10:15-11.00 Hegyi L. 121. 11:30-13:00 Aranylab1 Hegyi László
Platthy-Pap Sára 9.b kémia különbözeti 10:15-11.00 Hegyi L. 121. 11:30-13:00 Aranylab1 Sólymosné Hirsch Erika
Mecseki András 9.évf kémia különbözeti 10:15-11.00 Hegyi L. 121. 11:30-13:00 Aranylab1
Ispán Ildikó 11.a E-kémia osztályozó 11:15-12:00 Hegyi L. 121. 11:30-13:00 Aranylab1
2017. augusztus 29. kedd
Név osztály tantárgy Vizsga oka írásb/gyak felügyelő terem szóbeli terem Bizottság: elnök/tagok
Báthory Zita Emma 11.b mozgókép osztályozó 8:15-9:00 Fraller Ágnes 120. 0 0 Fraller Á.
Bartakovics Fruzsina Tímea 12.d informatika javító 9:15-11:00 I.-né K. Gabi 302. 9:15-11:00 302. Imrőné Kemény Gabriella
Borbély András Attila 9.a informatika javító 9:15-11:00 I.-né K. Gabi 302. 9:15-11:00 302. Zerkovitz Zsuzsa
Hajdú Csaba
Pék Balázs 9.c német nyelv különbözeti 9:15-10:00 R.-né L.Adri 120. 10:15-10:30 120. Rudolfné Liszkai Adrienn
Báthory Zita Emma 11.b német nyelv osztályozó 9:15-10:00 R.-né L.Adri 120. 10:15-10:30 120. Csák Gabi
Platthy-Pap Sára 9.b német nyelv különbözeti 9:15-10:00 R.-né L.Adri 120. 10:15-10:30 120.
2017. augusztus 30. szerda
Név osztály tantárgy Vizsga oka írásb/gyak felügyelő terem szóbeli terem Bizottság: elnök/tagok
Báthory Zita Emma 11.b etika osztályozó 0 0 0 9:00-10:00 120. SomoskőinéElekházyKriszti
Báthory Zita Emma 11.b testnevelés osztályozó 10:15-11:00 Riemerné Rádi Judit Tornacs. 10:15-11:00 Tornacs. Riemerné Rádi Judit
Kisné Dancsa Kata


Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek utca 1.
Telefon: 1/319-33-78 Fax: 1/310 72 91