2017. június 24. szombat - Iván napja
Versenyek  

Tanulmányi versenyek

 

a tanuló neve
a verseny neve
helyezés
tanára/tanítója
Kreiner Bence
12.a
OKTV-angol nyelv
tj
Fekete Mónika
Kreiner Bence
12.a
OKTV-francia nyelv
tj
Kovács Etelka
Nagy Bence
13.c
OKTV-angol nyelv
tj
Szuhai Klára
Nagy Bence
13.c
OKTV-informatika
tj
Nyerges Attiláné
Csörnyei Géza
11.a
OKTV-matematika
tj
Szabóné Demeter Györgyi
Medve Natália
12.c
Gárdonyi Géza Országos Vers- és Prózamondó Verseny
tj
Kárpáti Monika
Nyerges Miklós
Nagy Patrik
12.a
"Haza és Haladás" Országos Történelmi Tanulmányi Verseny
12. hely
Pergerné Kállay Krisztina
Egerszegi Flóra Lantos Regina
Papp Luca 
Petrus Mariann
6.o.
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

országos 
7. hely

Szarka Eszter

 

 

Sportversenyek

 

a tanuló neve
a verseny neve
helyezés
Riemer Alexandra
9.ny
Szinkronúszás, Magyar Kupa - szóló
országos 3.
Riemer Alexandra
9.ny
Szinkronúszás, Magyar Kupa - duó
országos 1.
Erős Máté
Gyabronka Bence
Földesi Péter
Tóth Bálint
12.a
13.c
13.c
10.a
Atlétika, 4 X 400 méteres váltó
kerületi 1.
Hidas Lilla
4.a
25 méteres gyorsúszás
kerületi 3.
Flück Barnabás
5.a
25 méteres gyorsúszás
kerületi 1.
Tóth Kristóf
4.b
25 méteres gyorsúszás
kerületi 3.
Turcsányi Kristóf
5.a
25 méteres gyorsúszás
kerületi 4.
Flück Barnabás
5.a
25 méteres hátúszás
kerületi 2.
Kampós Blanka
4.a
25 méteres mellúszás
kerületi 4.
Tóth Kristóf
4.b
25 méteres mellúszás
kerületi 1.
Dóczi Márton
4.b
25 méteres mellúszás
kerületi 2.
Turcsányi Kristóf
5.a
25 méteres mellúszás
kerületi 5.
4-5. osztályos lány-fiú csapat
Lány-fiú 10 X 25 m-es váltó
kerületi 2.
Docsa Márton
Faragó Lajos
Fehér András
12.a
11.c
9.c
Amerikai futball, Junior Országios Bajnokság
országos 1.
Varga Kristóf
Rácz Bence
Csapó Botond
Szöllősi Artúr
7.o.
Szellemi Olimpia
kerületi 3.
Ács Dóra
Förster Nikolett
Zeller Máté
Rádi Dávid
12.c
12.a
12.a
9.a
Szellemi Olimpia
kerületi 2.

 

Egyéb versenyek

 

a tanuló neve
a verseny neve
helyezés
tanára/tanítója
Ambrus Anna 
Balogh Imre
Kondor Klaudia Naszlady Márton Nyerges Dóra
9.c
9.a
9.c
11.a
9.a
Magyar Vöröskereszt Észak-budai Szervezete által megrendezett 
Elsősegélynyújtó Verseny
4. helyezés
Juhász Andrea
Nyerges Miklós 
Nagy Patrik István
10.a
10.a
21. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny
továbjutott pályamunka
Oláh Zsuzsa
Kaposi Petra
4.a
A Föld karácsonya (rajzpályázat)
kerületi 1.
Gyurkóné Kovács Beatrix
Petrus Mariann Lantos Regina Sebők Panna
4.a
Könyvtárhasználati Verseny
kerületi 2.
Sipos Szilvia, Gyurkóné Kovács Beatrix
Lantos Regina
4.a
A Föld karácsonya (rajzpályázat)
kerületi 2.
Gyurkóné Kovács Beatrix
Szín Adrienn
2.b
A Föld karácsonya (rajzpályázat)
kerületi 3.
Pejkó Katalin


Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124 Budapest, Meredek utca 1.
Telefon: 1/319-33-78 Fax: 1/310 72 91